Strona główna · Instytut Geografii · Wydział OiG · UGWrzesień 24 2021 16:08:47

Adres:
ul. Bażyńskiego 4,

tel: (058) 523 65 84

dr Barbara Korwel-Lejkowska laureatką konkursu Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego
W dniu 22 czerwca br. zostały ogłoszone wyniki Konkursu Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego. Miło nam poinformować, że w kategorii na najlepszą książkę przedstawiającą rezultaty pracy doktorskiej I miejsce zajęła Pani dr Barbara Korwel-Lejkowska z Zakładu Badań Krajobrazu i Kształtowania Środowiska Instytutu Geografii. Wyróżniona rozprawa zatytułowana jest Wpływ rozprzestrzeniania się miast na środowisko przyrodnicze w otoczeniu aglomeracji trójmiejskiej. Więcej informacji o konkursie znajdą Państwo na stronie Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego.
Serdecznie gratulujemy!

Oferta seminarium licencjackiego - Paweł Wiśniewski
dr hab. Paweł Wiśniewski - Oferta seminarium licencjackiego na kierunku GEOGRAFIA 2021-2022
Dzień krajobrazu
Z okazji dnia krajobrazu zachęcamy do sprawdzenia swojej wiedzy w quizie "Drzewa w krajobrazie"

Rozstrzygniecię konkursu

20 lipca 2020 r. został rozstrzygnięty konkurs pod patronatem Komitetu Przestrzennego Zagospodarowania Kraju PAN na najlepszą pracę doktorską z zakresu gospodarowania przestrzenią. Decyzją Kapituły Konkursu równorzędne miejsce drugie zdobyła autorka pracy Wpływ rozprzestrzeniania się miast na środowisko przyrodnicze w otoczeniu aglomeracji trójmiejskiej dr Barbara Korwel-Lejkowska z Zakładu Badań Krajobrazu i Kształtowania Środowiska, promotorem pracy jest dr hab. Mariusz Kistowski, prof. UG, praca obroniona na Uniwersytecie Gdańskim, na Wydziale Oceanografii i Geografii.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

.
Stron 1 z 2 1 2 >